ABSATRACT (SOYUT )
ÇİÇEK ve NATÜRMORT
İSTANBUL TABLOLARI
ŞEHİR MANZARALARI
DANS ve MÜZİK Tablo
DİKEY Tablolar
HAYVANLAR CANLILAR
İNSANLAR Tablo
MAKET TELEVİZYON
DENİZ ve GEMİ
DOĞA ve MANZARA
TABLET STANDI TEK AYAKLI, TANITIM ve BİLGİ EKRANLARI
DEKORATİF ÜRÜN TANITIM STANDI
DUVAR RESİMLERİ YAPILIR İÇ MEKAN
maket klima, model klima, klima maketleri yapılır
DUVAR RESİMLERİ YAPILIR DIŞ MEKAN
NEW VINTACE VE COUNTRY TABLOLAR
YAĞLIBOYA ÇALIŞMALAR
EN YENİLER
OSMANLI TABLOLARI
GRAVÜR ve TARİHİ
ÇOCUK ODASI Tablo
DİĞER ÇEŞİTLİ
ÖZEL ÖLÇÜ ÇALIŞMALARI
PARÇALI Tabloları
K A B A R T M A Tablo
Elden Sanat
2011 Yılında Eldensanat Resim ve Görsel Sanatlar Atölyesi Ltd. Şti Adı altında Faaliyetimize Başladık. Mobilya Mağazaları, Oteller, Okullar ve Tüm Kapalı alanlardaki Duvarlara dekoratif tablolar üretmeye başladık. Atölyemizde hazırladığımız tablolar, Alanında profesyonel Ressamlar Tarafından Fırça ve Ispatula tekniği ile yapılmaktadır.(Herhangi bir baskı veya cihaz kullanılmamaktadır) Ülkemizde bu tarz taleplerin büyük bir kısmı İthalat kanalı veya baskı işlemi ile imal edilmiş ürünlerden karşılanmaktadır; Bu anlamda bizim en önemli ilkemiz, El işçiliği ile hazırlanan resimler üretirken Hem sanatkârların bu işten kazanabilmesini sağlayabilmek, hem de ülke ekonomimize bir nebze olsun katkıda bulunmaktır. Geçtiğimiz dönemde, Müşterilerimize periyodik aralıklarla Araçlarımızla sevkiyatlar yaptık. Şu anda gerek piyasa şartlarındaki değişimler, gerekse talepler doğrultusunda seçenekleri arttırabilmek için Web sitemiz üzerinden www.tablopa.com ; Satış, tahsilat, sevkiyat ve ürün tanıtımlarımızı yapıyoruz. Farklı ortamlara uygun, Farklı ölçü ve renk seçeneklerimiz ile Bulunduğunuz Ortama Siz Değer, Biz Renk Katalım Hoşçakalın
 
EKONOMİK FİYATLI TABLOLAR (EL YAPIMI)
Değerli Konuğumuz Bu sitede görmüş olduğunuz tablo ve resimler Kendi atölyemizde ve Yine bizim bünyemizde çalışan ressam arkadaşlar tarafından; Hiçbir makina kullanmadan Tamamen El işçiliği ile hazırlanmıştır. Bu tablo ve resimler Ressamlar tarafından yapılmış tablolardır.

LED TV, İMİTASYON TV, MAKET LAPTOP
Uygun fiyatlı led maket tv ve imitasyon maketler

YAĞLI BOYA TABLO
http://www.tablopa.com/

EL YAPIMI TABLO SATIŞI
Resim atölyemizden uygun ve ekonomik fiyatlarla her türlü tablo satışı yapılmaktadır. Farklı özellikteki mekanlara uygun tablo ve resim siparişi alınır. Mobilya mağazalarının dekoruna özel tablolar, Hastanelere özel tasarım tablolar, Otellere uygun fiyatlı tablolar, Resim galerilerine toptan tablo satışı ve her türlü kapalı alanlara göre özel boyut ve dizaynlar da tablo yapılır. Tüm tablolar kendi atölyemizde %100 el yapımı olarak hazırlanmaktadır.

RESİM ATÖLYESİNDEN TABLO SATIŞI
Değerli konuklarımız bu sitede gördüğünüz tablolar Dijital baskı veya İthal tablolar D E Ğ İ L D İ R; BÜtün ürünlerimiz KENDİ ATÖLYEMİZDE YAPILAN EL EMEĞİ GÖZ NURU VE %100 EL YAPIMIDIR. Tablolarımızın atölyedeki yapılışında solvent bazlı veya insan sağlığına zararlı boya ve malzeme kullanılmamaktadır.

MAKET LABTOP, MODEL LABTOP
Ofis mobilya mağazalarının dekorunda kullanılmak üzere model Labtop veye Maket Labtop temin edilir. Labtoplar gerçek ürünlerdir tüm aparatları orjinaldir

MAKET TV MODEL TELEVİZYON
Mobilya mağazalarının teşhirinde(TV üniteleri için) her boy ve adette maket TV bulunur; Maketlerimizin ekran kısmı hariç tamamı diğer bütün kısımları tüm gövde ve ayaklar orijinal ve güncel tv kasalarıdır. İnşaat firmalarının örnek oda yapımı için Maket tv, maket labtop ve diğer model ve maketler temin edilir.

   
Copyright © 2012    
Design by Arte Medya